انجمن حسابداری و حسابرسی گیلان
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن حسابداری و حسابرسی گیلان (http://www.abouzaromidi.com)
+-- انجمن: عمومي (http://www.abouzaromidi.com/forumdisplay.php?fid=16)
+--- انجمن: خبر (http://www.abouzaromidi.com/forumdisplay.php?fid=25)
+---- انجمن: اجتماعي (http://www.abouzaromidi.com/forumdisplay.php?fid=27)
+---- موضوع: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91 (/showthread.php?tid=1474)افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91 - admin - 10 خرداد 1391


رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
ایسنا: رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
علی‌اکبر خبازها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه میزان افزایش حقوق هر یک از بازنشستگان به سوابق بیمه‌‌پردازی آنها بستگی دارد، عنوان کرد:‌ شیخ‌الاسلامی ـ وزیر کار و رفاه اجتماعی ـ و مرتضوی ـ مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی ـ در این زمینه قول‌های مساعدی داده‌اند.
.
وی در زمینه افزایش سالانه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری نیز با بیان اینکه یک هفته پس از ابلاغ بودجه تامین اجتماعی، افزایش حقوق‌ها عملی می‌شود، گفت: در این صورت حقوقها از ابتدای فروردین محاسبه و معوقات پرداخت می‌شود.
.
به گزارش ایسنا، قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری از مصوبات مجلس در بودجه سال ۸۸ بود که تنها ۹۰۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان از ۲۵۰۰ میلیارد تومان آن توسط دولت پرداخت شد و از آن زمان تاکنون یک میلیون و ۵۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در انتظار تخصیص باقی‌مانده این اعتبار و اجرای کامل قانون مذکور هستند.

خبرگزاري ايسنا