ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91
۱۰ خرداد ۱۳۹۱ , ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #1
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91
رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
ایسنا: رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
علی‌اکبر خبازها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه میزان افزایش حقوق هر یک از بازنشستگان به سوابق بیمه‌‌پردازی آنها بستگی دارد، عنوان کرد:‌ شیخ‌الاسلامی ـ وزیر کار و رفاه اجتماعی ـ و مرتضوی ـ مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی ـ در این زمینه قول‌های مساعدی داده‌اند.
.
وی در زمینه افزایش سالانه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری نیز با بیان اینکه یک هفته پس از ابلاغ بودجه تامین اجتماعی، افزایش حقوق‌ها عملی می‌شود، گفت: در این صورت حقوقها از ابتدای فروردین محاسبه و معوقات پرداخت می‌شود.
.
به گزارش ایسنا، قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری از مصوبات مجلس در بودجه سال ۸۸ بود که تنها ۹۰۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان از ۲۵۰۰ میلیارد تومان آن توسط دولت پرداخت شد و از آن زمان تاکنون یک میلیون و ۵۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در انتظار تخصیص باقی‌مانده این اعتبار و اجرای کامل قانون مذکور هستند.

خبرگزاري ايسنا

حسابرس و مدیرموسسه آریا محاسبان گیلان حساب و نماینده فروش انواع نرم افزار های حسابداری و انجام کلیه خدمات حسابداری مالی و مالیاتی حرفه ای در استان گیلان 09113428657 امیدی
موسسه حسابداری
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
تبليغات
post2post1

ارسال پاسخ 


پیام‌های این موضوع
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91 - admin - ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ عصر

پرش در انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان