افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91
زمان کنونی: 3 آذر 1396 ، 05:57 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: admin
پاسخ
بازدید 3432
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91
#1

رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
ایسنا: رییس کانون مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلام اجرای قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری در سال جاری گفت:‌ اعتبار این امر از محل بدهی‌های پرداخت‌ شده دولت به تامین اجتماعی، تامین می‌شود.
.
علی‌اکبر خبازها در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه میزان افزایش حقوق هر یک از بازنشستگان به سوابق بیمه‌‌پردازی آنها بستگی دارد، عنوان کرد:‌ شیخ‌الاسلامی ـ وزیر کار و رفاه اجتماعی ـ و مرتضوی ـ مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی ـ در این زمینه قول‌های مساعدی داده‌اند.
.
وی در زمینه افزایش سالانه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری نیز با بیان اینکه یک هفته پس از ابلاغ بودجه تامین اجتماعی، افزایش حقوق‌ها عملی می‌شود، گفت: در این صورت حقوقها از ابتدای فروردین محاسبه و معوقات پرداخت می‌شود.
.
به گزارش ایسنا، قانون همانندسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان لشگری و کشوری از مصوبات مجلس در بودجه سال ۸۸ بود که تنها ۹۰۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان از ۲۵۰۰ میلیارد تومان آن توسط دولت پرداخت شد و از آن زمان تاکنون یک میلیون و ۵۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در انتظار تخصیص باقی‌مانده این اعتبار و اجرای کامل قانون مذکور هستند.

خبرگزاري ايسنا

حسابرس و مدیرموسسه آریا محاسبان گیلان حساب و رییس انجمن حسابداری استان گیلان 09113428657 ابوذرامیدی
 پیام‌های داخل این موضوع
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 91 - admin - 10 خرداد 1391 ، 10:48 عصر

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان